Značka Intimina- Strážce ženského intimního zdraví

11. 8. 2022 Flagranti

LELO – přední švédské designerské značce na poli erotických (a Sexual Wellness) pomůcek jste jistě minimálně zaslechli. Právem získal severský výrobce nejedno ocenění za inovace, design a technologie, jimiž hračky od Lela disponují a jsou díky své jedinečnosti zaštítěny několika patenty. Stejně tak jste možná narazili na produkty hravého exteriéru v různorodých barvách kolekce Picobong. Tato kolekce taktéž patří k Lelu a je věnována mladší generaci, právě pro svůj svěží design, nové varianty použití u mnohých produktů (kupříkladu multifunkční Transformer). Navíc potěší i lepší cenovou dostupností (ve srovnání s technologiemi nabitými prémiovými modely erotických produktů Lela). Zejména máme na mysli legendární luxusní řadu Insignia, do které patří kuličky, vibrátory a anální kolíčky pokryté 24 karátovým zlatem a navržené speciálně pro ty nejnáročnější zákazníky. Rádi bychom vám nyní představili značku Intimina, která taktéž pod Lelo spadá a je věnována výhradně ženskému intimnímu zdraví.

O značce Intimina

Právě propojení trendu Wellbeing a péče o zdraví je v erotickém odvětví velmi aktuální. Péče v intimní oblasti začíná zajímat díky odtabuizování stále rozmanitější skupinu zákazníků. Švédský výrobce samozřejmě zohlednil zmíněný trend a reflektoval poptávku svých věrných zákaznic. V roce 2009 představil svou prémiovou značku Intimina. A jak už jsou fanoušci Lela zvyklí, ani Intimina nenabízí konvenčně známé menstruační a cvičební pomůcky, ale naopak se můžete těšit na zcela inovativní modely korespondující s nejrůznějšími potřebami a požadavky žen. Skutečnost, že se jedná o brand ryze ženský vystihuje i decentně minimalistický design všech produktů v různých odstínech růžové, od pastelově něžných tónů, po dramatickou a atraktivní hot pink.

Všechny pomůcky byly navrženy v souladu s rozmanitostí ženských genitálií a s důrazem na maximální uživatelský komfort. Celosvětově populární značka je dokonce zejména v zahraničí dostupná i ve velkých řetězcích lékáren, lékařských ordinacích a etablovala se jako nezbytná součást produktů pro intimní pohodu žen. Vizí značky je navíc usnadnit ženám, bez ohledu na jejich věk a postavení, přístup k relevantním a prospěšným informacím v otázkách intimity a ženského zdraví. Ve spolupráci s odbornými lékaři a dalšími specialisty byly v dílně Intiminy vyvinuty produkty přesně na míru všem ženám.

Vysoká kvalita produktů, jejich udržitelnost i celkový přístup výrobce k otázkám ekologie získává u spokojených zákaznic velmi pozitivní ohlasy. Důležitý je ale i etický rozměr tohoto přístupu. Je zřejmé, s jak důkladnou péčí jsou tyto výrobky na pomezí zdravotnických prostředků zákaznicím nabízeny.

Sortiment značky Intimina

Sortiment značky je rozdělen na 2 hlavní řady produktů a pokrývá dvě základní oblasti intimní péče. Řada pro posílení pánevního dna je navržena tak, aby pomáhala ženám předcházet problémům s oslabením pánevního dna, případně je překonávat. Produkty z této kategorie pomáhají tisícům žen preventivně udržovat tyto svaly v konstantně kvalitní kondici. Druhá řada se týká komplexněji menstruační péče, klade důraz na ženskou sebejistotu během dní periody, dokonalou hygienu a pohodlí, které v této fázi cyklu ocení každá z nás. Všechny pomůcky úzce souvisí se zdravím ženských reprodukčních orgánů. Nedílnou součástí portfolia značky jsou i produkty spadající do kategorie erotické kosmetiky a péče o pomůcky. A jaké inovativní vychytávky tato značka aktuálně nabízí?

Zaměřeno na komfortní menstruaci

Podívejme se kupříkladu na menstruační kalíšky s promyšlenými funkcemi. Lily Compact je na první pohled unikátním zástupcem své kategorie díky svému neobvyklému tvaru. Skládací menstruační pomůcka disponuje dostatečným objemem pro zachycení krve, přesto se skvěle anatomicky přizpůsobí, samozřejmě s přihlédnutím k věku ženy, síle menstruace či poporodnímu stavu je třeba zvolit kýženou velikost (což platí ostatně u všech menstruačních pomůcek tohoto typu). 

Jeho největší výhodou je možnost složit jej prakticky do plochého disku a uschovat jej do přiloženého plastového pouzdra, což je velmi hygienické a zároveň praktické, pokud si jej plánujete s sebou zabalit na cesty. Ještě překvapivější vizáží působí kalíšek Ziggy. Tvarem připomíná známé pesary či diafragmy. Díky své tenkostěnnosti jej v sobě prakticky nebudete cítit, což vám nepopiratelně zpříjemní vaše dny. Jeho unikátní vlastností je možnost použití při sexu právě během menstruace. A tak si můžete své milování užívat kdykoliv a bez předsudků a zábran, s pocitem maximální svěžesti. V repertoáru Intiminy nenajdete jen produkty pro dospělé ženy v (re)produkčním věku, ale například i kalíšek, který je vhodný právě pro dospívající dívky bez předchozí uživatelské zkušenosti.

Pomůcky pro správnou kondici pánevního dna

Sada Venušiných kuliček Laselle Kegel Routine je konvenčnějším produktem řady věnující se péči o správné fungování svalstva pánevního dna. Cvičební pomůcka se vám skvěle přizpůsobí díky své hladké textuře povrchu. Kolem svého obvodu v drážce má kroužek z ABS plastu, na němž je uchycené praktické manipulační poutko. Na jeho druhý konec lze přivázat další kuličku Laselle a můžete tak zvyšovat váhu podle fáze pokročilosti vašeho tréninku. Zátěžové vaginální kuličky různých vah podle vaší osobní úrovně posílení svalů pánevního dna nabízí Intimina v atraktivním kabátu růžové třech odstínů.

Mnoho žen ale bojuje s motivací a dodržováním pravidelnosti cvičební rutiny. Právě pro tuto skupinu zájemkyň vyvinula švédská značka výjimečný vaginální trenažér KegelSmart, jenž disponuje, jak už název napovídá, inteligentní technologií. Konkrétně se jedná o citlivé senzory, které zaznamenají sílu vašich svalů dna a automaticky nastavují úroveň a délku jednotlivých rituálů podle údajů zaznamenaných při poslední relaci. Silná a zároveň prakticky neslyšná vibrace vám napoví, kdy máte svaly správně zatáhnout.

Na rozdíl od trenažérů podobného typu od jiných výrobců ke KegelSmart nepotřebujete propojení s aplikací v chytrém telefonu. Výzkum provedený Dr. Debrou Wickmanem, pracujícím v MD FACOG a Banner University Medicine Institute ve Arizonském Phoenixu naznačuje, že tento unikátní výrobek dokáže až zdvojnásobit sílu svalů za pouhých 12 týdnů. Konkrétně až o 90 % zlepší kontrolu nad močovým měchýřem, až o 94 % zlepší pružnost pochvy a až o 92 % zkvalitní sexuální prožitky. Takový výsledek přece stojí za vaši snahu, nemyslíte? Bude vás to kromě pořizovací ceny trenažéru stát jen 5 minut denně věnovaných zábavnému cvičení.

Kosmetická intimní péče a dezinfekce

Jak již bylo zmíněno, nabídka i prezentace značky klade velký důraz na komplexní portfolio produktů pro všechny ženy, jež mají zájem starat se důkladně o své intimní zdraví. V nabídce kupříkladu najdete i ultra jemný lubrikační/hydratační gel Feminine Moisturizer s obsahem Aloe vera a extraktem z ženšenu a ovsa. Nespornou výhodou báječného lubrikantu je fakt, že hojí drobná poranění, zklidňuje podráždění a působí protizánětlivě. Tento gel má také vyvážené pH v souladu s vaginálním prostředím a je velmi vhodný i pro sensitivnější ženy. Dalším výjimečným kosmetickým pomocníkem je dezinfekční sprej Accessory Cleaner, založený na přírodní bázi, jenž se postará o dokonalou a přirozenou údržbu všech pomůcek. Navíc má taktéž vyvážené pH, je tedy zcela nezávadný pro lidskou pokožku. Vaše oblíbená pomůcka tak bude udržována v dokonalé čistotě a pojistíte si i její dlouhou životnost.

Materiál pomůcek a jejich doporučená údržba

Dokonale nezávadný a příjemný materiál a design produktu (promyšlené vytvarování pomůcky etc.) by měly být tím nejzásadnějším kritériem při jejich výběru. Zvoleným materiálem těchto výrobků je lékařský, mnoha certifikáty disponující, atestovaný silikon nejvyšší kvality, který vyniká zejména tím, že je stoprocentně hypoalergenní a přátelský k lidské pokožce. Navíc nabízí možnost dokonalé dezinfekce, což je při dlouhodobém používání těchto pomocníků zcela zásadní. Zejména tříminutovým vyvařením ve vodě (od stupně varu), zamezíte množení nežádoucích bakterií i případnému nelibému zápachu. Stejně tak si bude silikonový povrch skvěle rozumět s lubrikanty založenými na vodní bázi, jež jsou navíc pro pohodlné zavedení kalíšku, kuliček či trenažéru velmi vhodné. Ostatní mohou poškodit povrchový materiál.

Produkty, co se budou hodit

Více zde

Menstruační kalíšek INTIMINA Lily Compact vel. B

Více zde

Menstruační kalíšek INTIMINA Ziggy 2 vel. B

Více zde

Sada Venušiných kuliček INTIMINA Laselle Kegel Routine

Více zde

Lubrikační gel INTIMINA Feminine Moisturizer 75 ml

Více zde

Menstruační kalíšek INTIMINA Ziggy 2 vel. A

Více zde

Vaginální trenažér INTIMINA KegelSmart

Více zde

Menstruační kalíšek INTIMINA Lily vel. B

Nejčtenější články

Hledáte odbornou pomoc? Víme, na koho se obrátit.


Zde si můžete vyhledat fyzioterapeuta, který se věnuje pánevnímu dnu , rehabilitací v těhotenství a poporodní péči ve vašem okolí.