Konec problémů s bolestivým sexem díky kroužkům OHNUT

25. 3. 2022 Flagranti

Pravděpodobně jste se ještě s touto poněkud netradiční pomůckou nesetkali. Nebudeme Vás dlouho napínat a raději Vám přiblížíme mnohostranné benefity tohoto převratného pomocníka. Kroužek na první pohled evokuje mnoha párům známé erekční kroužky, ale funkce právě tohoto kroužku nabízí jiné a daleko širší spektrum využití. Ohnut byl navržen pro bezpečnou a příjemnou penetraci, tzn. že umožní bezproblémový sex ženám majícím problémy s hlubší penetrací. Pokud žena není s partnerem „velikostně kompatibilní“ a limity hloubky vagíny doslova naráží na rozměry mužova penisu, už nebudete muset natolik improvizovat, co se týče kupříkladu zvolené polohy.

Zpozornět by měly i všechny odhodlané ženy, jež začaly aktivně bojovat s tzv. problémem vaginismu a chtějí své pokroky posunout o něco dál a navrátit se do standardního sexuálního života se vším všudy, případně konečně objevit jeho kouzlo.  Vaginismus je v odborné literatuře popisován jako bolestivý nebo nemožný průnik penisu nebo jakéhokoliv předmětu do vagíny, a to i přes výslovné přání ženy. Silné mimovolné křeče svalstva vnější třetiny pochvy znemožňují ženám jakýkoliv pokus o penetraci. Ženy často reagují reflexními obrannými pohyby již při naznačení vniknutí předmětu do vagíny, jako nepříjemný může být vnímám i pouhý dotyk na genitálu. Vaginismus lze z hlediska zkušeností s proniknutím do vagíny rozdělit na primární a sekundární. Při primárním vaginismu k penetraci nikdy nedošlo a nelze tedy navázat na předchozí ženinu sexuální zkušenost. 

Příčiny vaginismu mají mnohdy psychický základ, jako například nervozitu z ženina poprvé, obavy z těhotenství, stejně tak  má vliv prožité trauma (znásilnění či sexuální zneužívání). Mezi fyziologické příčiny patří porod, endometrióza, záněty močových cest nebo různé typy cyst. U některých žen se vaginismus může projevit dokonce až po menopauze. Zejména ženy, jež si už osvojily postupnou a nenásilnou dilataci (technika postupného roztahování vaginálních stěn pomocí speciálních dilatátorů) a postupný trénink svalů pánevního dna a elasticity poševních stěn, mohou krásně s Ohnutem navázat na své pokroky a být tak blíž bezproblémovému a příjemnému milování. Pomůcka stejně tak může pomoci každému zájemci či zájemkyni o objevování anální rozkoše. Při anální penetraci je totiž zejména při počátečním experimentování rozumné postupovat s citem a pomalu, samozřejmě za použití dostatečného množství vhodného lubrikantu.

Jedinečné kroužky jsou vyrobeny ultra jemného atestovaného (podle norem FDA) a zcela nezávadného polymeru TPE, díky jehož vlastnostem si můžete začít užívat maximálně komfortních prožitků bezbolestného milování. Tento materiál opravdu simuluje přirozený pocit „lidské kůže,“ je maximálně flexibilní, přirozená bariéra určitě nebude překážkou smyslově vnímatelnou, přesto splní skvěle svůj účel a sexuální akt si naplno užijete oba.  Výrobce původně zvažoval, že Ohnuty budou silikonovými pomůckami, zejména díky flexibilitě, zdravotní nezávadnosti a v současnosti široké oblibě tohoto skvělého materiálu erotických pomůcek. Ovšem nejmodernější polymerní hmoty mohou silikonu díky výše zmíněným vlastnostem směle konkurovat. Hlavním důvodem, proč byl pro Ohnut zvolen TPE, byly četné požadavky ze strany budoucích uživatelů. Důležitým kritériem pro mnohé byla možnost použití silikonového lubrikantu, jenž mívá obecně delší „výdrž“ a pro bezproblémovou a snadnou penetraci často lepší efekt než lubrikanty vodní či hybridní (kombinované vodní/silikonové) bázi. Povrch hraček ze silikonu může být tímto typem lubrikantu znehodnocen, a tak bylo nasnadě najít alternativu a uspokojit širokou poptávku cílové skupiny. Samozřejmostí je plná kompatibilita kroužků s kondomy, tudíž si lze i s Ohnutem užívat zcela bezpečného sexu. 

Celková výška čtyř kroužků je 7,2 cm, výška jednoho kroužku 2,5 cm. Kroužky nejsou nijak spojené, a tak je zcela na vás, kolik kroužků použijete. Případně lze pojmout Ohnut jako „tréninkovou“ pomůcku, postupem času můžete zkusit použít kroužky tři, dva nebo dokonce jeden. Uvidíte, že toto zábavné a příjemné cvičení dělá mistra (spíše přesněji řečeno mistryni) a budete právem pyšné na každý pokrok ve vašem milostném znovuobjevování.

 Maximální průměr kroužků je 4,8 cm, Ohnut je díky značné flexibilitě použitého materiálu vhodný pro majitele penisu prakticky jakékoliv velikosti, vnitřní průměr roztažitelný od 1,7 cm zase nenásilně, ale účinně penis obepne, přesto kroužky prakticky nebudete cítit.  Výrobce uvádí, že je lze natáhnout až do šířky celých 20,3 cm! 

Nejen mnoho žen bojujících s vaginismem či partnerek obdařenějších mužů si v recenzích pochvaluje nové dimenze bezbolestného milování a přirozeně hebký pocit z kontaktu s Ohnutem. I partneři těchto žen často v pozitivně laděných komentářích zmiňují, že si sexu s partnerkami dokáží díky Ohnutu daleko více užít z důvodu nehrozícího nebezpečí nechtěných bolestivých přírazů. Stejně tak i samotní muži popisují vjem z převratné pomůcky jako „dotek druhé kůže.“ 

Výrobce nabízí unikátní erotickou (zdravotní) pomůcku ve třech odstínech zelené barvy, výběr je podle osobního vkusu na každém z vás. Součástí balení je i elegantní cestovní neprůhledný lněný pytlíček, a tak můžete mít tento svůj tajný poklad vždy s sebou a diskrétně uschovaný.  Věříme, že každý pár si zaslouží prožívat nádherné milostné chvíle a Ohnut může být pro mnohé z nich, bez ohledu na věk a pohlaví, nezastupitelným pomocníkem na cestě znovuobjevení krásy intimity. Není ovšem překvapením, že produkt adorují v drtivé většině hrdé a odvážné ženy, jež boj se strašákem vaginismu tak jednoduše nevzdaly. A my si těchto žen za jejich odhodlání vážíme a přejeme jim spokojený sexuální život, přesně podle jejich představ.

Produkty, co se budou hodit

Více zde

Kroužek OHNUT CLASSIC SOFT BUFFER SET

Více zde

Dilatátor CalExotics She-Ology Advanced Wearable set 3 ks

Více zde

Dilatátor Calexotics ALENA set 3 ks

Nejčtenější články

Hledáte odbornou pomoc? Víme, na koho se obrátit.


Zde si můžete vyhledat fyzioterapeuta, který se věnuje pánevnímu dnu , rehabilitací v těhotenství a poporodní péči ve vašem okolí.